Balık Bulucu / Chartplotter


Simrad çok fonksiyonlu ekranlar, gezilerinizi planlayıp hedefinize güvenle ulaşmanız ve başarılı balık avları yapabilmeniz  için gelişmiş navigasyon özellikleri ile bir dizi güçlü sonar teknolojisini birleştirir. Sonar ekranları , harita , motor verileri ve ihtiyacınız olan diğer herşeyi istediğiniz gibi kişiselleştirip ihtiyacınız olduğu her an görüntüleyebilirsiniz.

Yeni Simrad NSS EVO3S

 

SINIFININ EN İYİSİ ARTIK DAHA HIZLI.

2 KAT DAHA HIZLI

 DAHA İYİ İŞLEMCİ GÜCÜ. Herhangi bir bölünmüş ekran kombinasyonu arasında daha hızlı geçiş, grafik döndürme ve kaydırma/yakınlaştırma gibi ekran hareketleri için daha yumuşak geçişler ve yüksek çözünürlüklü grafiklerin daha hızlı görüntülenmesi.

Çift kanallı CHIRP balık bulucu ve çok daha fazlası. SolarMAX ™ HD ekran teknolojisi, her koşulda tam kontrol için tüm hava şartlarına uygun dokunmatik ekran ve genişletilmiş tuş takımı ile birlikte olağanüstü netlik ve ultra geniş görüş açıları sunar.
ForwardScan sonar ile güvenle yolculuk edin veya StructureScan® HD görüntüleme ve çift kanallı CHIRP özellikli Broadband Sounder ™ teknolojisi ile balık avlarınızı daha keyifli hale getirin.


Simrad NSX

GPS chartplotter, CHIRP özellikli Broadband Sounder ™, C-MAP®, Radar, Autopilot ve SolarMAX IPS dokunmatik ekran.

Simrad GO XSE

GPS chartplotter, CHIRP özellikli Broadband Sounder ™, StructureScan® HD, ForwardScan ™ sonar ve Wifi.

Simrad ” S ” Serisi Profesyonel Balık Bulucular

Entegre Broadband Sounder ™ modülü ve CHIRP teknolojisi ile ayrılmış balık bulucu.